Bizi Arayın +90 212 886 78 80
Bize Uğrayın Haritada Görün

Hakkımızda

TÜRKİYE’DE VE BİRÇOK DÜNYA ÜLKESİNDE  UN VE EKMEK GELİŞTİRCİLERİNDE İLKLERE İMZA ATAN FİRMA

VATAN ENZİM GIDA KATKI MADDELERİ SAN.DIŞ TİC.A.Ş.

Vatan Enzim Gıda Katkı Maddeleri San.Dış Tic.A.Ş. ,  Fevzi Avcı tarafından 1987 yılında un sektöründe yaşanan kalite problemlerine çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur.

Vatan Enzim Gıda Katkı Maddeleri San.Dış Tic.A.Ş , dünya genelinde un sanayisine un geliştiricilerin tanıtımı amacıyla kurulduğu günden itibaren  gelişmiş laboratuvarı ve uzman teknik kadrosuyla kalite ve dürüstlükten asla ödün vermeden hizmet ve danışmanlık vermektedir.

Ülkemizde yetişen buğdayların kalite standardizasyonu yeterli düzeyde olmadığı gibi bölgelere göre  de büyük değişimler göstermektedir. Bu kavramdan yola çıkarak gelişmiş AR-GE bölümüyle sürekli araştırmalar yaparak PROVİT katkı maddeleriyle un sanayicisine kalite standardizasyonunu sağlamada destek olmaktadır.

Vatan Enzim Gıda Katkı Maddeleri San.Dış Tic.A.Ş , ürettiği k

atkı maddelerinin 7’den 70’ e herkes tarafından tüketilen ürünlerde kullanıldığının bilinci ve sorumluluğunu her zaman taşımaktadır. Bu bilinçle hala hazırda faaliyetlerini sürdürdüğü binada T.C.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının izniyle üretim yapılmaktadır.

Her zaman üreten ve öncü olan Vatan Enzim Gıda Katkı Maddeleri San.Dış Tic.A.Ş un katkı maddelerinin ihracatında  da ülkemizde faaliyet göstermektedir. Bugün, dünyada un geliştiricileri üreten ve satan pek çok firmayla kalite açısından rekabet edebilir düzeyde çalışmaktadır. Halen devam eden ihracatıyla daha da büyüyerek ülkemiz ekonomisine daha fazla katkıda bulunmayı hedeflemektedir.